O NAS

Poznaj Gospodarzy​

Cześć. Mamy na imię Klaudia i Piotr. Przez ostatnie lata odwiedziliśmy mnóstwo ciekawych miejsc w Polsce. Lubimy miejsca, spokojne, z dala od zgiełku miasta i tłumów ludzi. Miejsca, gdzie można solidnie wypocząć, miło spędzić wolny czas, a jednocześnie być w kontakcie z naturą, która działa kojąco na każdego z nas.

Ważny jest dla nas sam komfort wypoczynku i dobry dobry desing otoczenia.
Nadszedł czas, w którym zapragnęliśmy sami stworzyć kolejne takie miejsce na mapie. W 2022 roku z sukcesem ukończyliśmy budowę domów wLesie zapraszając pierwszych gości, a pod koniec tego samego roku ukończyliśmy budowę 120 metrowego domu KuJezioru, nad jeziorem Kleszczyńskim.

Oba miejsca są zupełnie inne, ale powstały według tego samego pomysłu i tej samej idei, czyli dać gościom miejsca w świetnej lokalizacji z pięknymi widokami, w wysokim standardzie wyposażenia ,a jednocześnie mieć możliwość być blisko natury, z dala od zgiełku miast.

Myślimy, że udało się nam spełnić wszystkie kryteria. Sprawdź i przekonaj się.

Co za fantastyczne miejsce!

„Domek jest świetny, łóżka są super wygodne, ale najlepszą częścią pobytu było jezioro. Ciepłe, czyste i dające wiele radości. Uwielbialiśmy wycieczki po jeziorze oraz wokół niego. Dziękujemy bardzo i na pewno jeszcze tu wrócimy.”

Cieszymy się, że możemy Państwa powitać!
Mamy nadzieję, że spędzicie u nas nie zapomniane chwile.
0079057465

KuJezioru to miejsce "zwierzętolubne".
Z przyjemnością ugościmy wasze zwierzaki.

Poczujesz się jak w domu

Dom położony nad brzegiem Jeziora Kleszczyńskiego jest miejscem wypoczynku dla nawet 8 osób.

Domek posiada całoroczne jacuzzi, grill i ognisko oraz plac zabaw i boisko wysypanie piaskiem.